Logo

PASSAT 1.9 TDI 4X4

Број на оглас: 3489577 | Објавен на: 30.06.2020, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Se prodava Passat B5 vo odlicna sostojba , redovno servisiran:
-Napraven servis
- Греачи на седишта
- Борд компјутер
- Климатроник
- Централно со аларм
- летни гуми
- ABS
- ESP
- Светла за магла
-El.na retrovizori
-El.na stakla
-Kolata e vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Goce Sokolov

Потврден огласувач