Logo

Golf 6 2.0TDI 110KS Euro5A

Број на оглас: 3489585 | Објавен на: 10.08.2020, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema
Tel 076 330 818 Zoran

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач