Logo

HONDA CRF 250 I 450

Број на оглас: 3489736 | Објавен на: 17.02.2020, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2008

Модел: CRF 250 I 450

Километри: 5000

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda CRF 250 2008 vo odlicna sostojba
2300€
Honda CRF 450 2008 vo odlicna sostojba
2300€

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач