Logo

Lada Niva

Број на оглас: 3489798 | Објавен на: 24.03.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


На продажба Lada Biva. Во одлична состојба. За повеќе информации. Со неа има и резервни делови менувач, алтернатор, Алансер, хаднак и други. 078826976. 078826976. 078826976

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Rabota na internet

Потврден огласувач