Logo

Mercedes Benz 612 D

Број на оглас: 3489855 | Објавен на: 29.05.2020, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 €

7.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba

Lice za kontakt Mishel 078/421-848 070/364-287

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач