Logo

AUDI A4 -1.9TDI

Број на оглас: 3489893 | Објавен на: 16.07.2020, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4-1.9 TDI. 2003 godina, 101 ks, ( maliot danok ) registrirano do Avgust 2021 . Servisirano ,garancija za kvalitetot. Novi zimski gumi (2019). Slobodno može da se nosi na ovlasten servis i kompjuterska dijagnostika.
Voziloto go poseduvam 4- ta godina i e bez nikakvi zabeleški.
070 236 932 - Mičo.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Micho

Потврден огласувач