Logo

Passat 1.9 TDi 2004/5

Број на оглас: 3489998 | Објавен на: 20.01.2020, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.11001

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat 1.9 tdi
God 2005
Redizajn
74kw/101hp
Klimatronic
Greaci na sedista
Zimski gumi
Top sostojba
Za poveqe info 071-617-753

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач