Logo

Golf-4 1.9 TDI 90Ps 1998/99 god

Број на оглас: 3490109 | Објавен на: 27.01.2020, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 1.9 tdi 90ps 1998god

Voziloto e registrirano i e vo mn dobra sodtojba ima 4 skoro novi gumi so al.bandasi

Za povek inf 070999913

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Jupi

Потврден огласувач