Logo

Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!

Број на оглас: 3490259 | Објавен на: 27.02.2020, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Modeli od poslednite 3 godini!!!
Flex od 80 do 130

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач