Logo

ford fokus

Број на оглас: 3490387 | Објавен на: 11.07.2020, 00:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford fokus vo ispravna sosotojba registriran do 4 april 2021 cena 1700 evra...info samo na 075 201 861..info na 075 201 861info 075 201 861...

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

  nacko

Потврден огласувач