Logo

barkod citac za Sinergji fiskalen aparat

Број на оглас: 3490550 | Објавен на: 12.03.2020, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.600 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BARKOD CITAC ZA FISKALNA KASA SYNEEGJY SY55(ispraven) so postojlje tel.078357 507

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 vlade

Потврден огласувач