Logo

Gumi 245/45/18 Michelin Primacy Hp

Број на оглас: 3490665 | Објавен на: 15.02.2020, 00:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 245

Висина: 45

Дијаметар: 18

Цена: 150 €

200 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Letni
Mnogu elasticna i meka guma bez puknatini
6mm shara
Novi se kupeni 800€
077520469

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Doo

Потврден огласувач