Logo

BMW X-3 2008 3.5 D X-drive

Број на оглас: 3490907 | Објавен на: 24.02.2020, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 72 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOZILOTO E MNOGU SOCUVANO-KAKO NOVO.POTEKLO SVAJCARIJA.
POLNA OPREMA.
DZIPOT SE REGISTRIRA NA MK ZA 2 DENA.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 MITKO

Потврден огласувач