Logo

VW Passat B7 Variant 2.0

Број на оглас: 3491040 | Објавен на: 21.01.2020, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 11.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
RNS510 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Вола
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Бравa
Tempomat
BEZ ZAMENI!

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Dorart

Потврден огласувач