Logo

Sprinter 313 maxi 2013 🇨🇭 🇨🇭 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3491106 | Објавен на: 13.08.2020, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Regestrirano cela godina Mercedes sprinter regestrirano na mk tabli ekstra sostojba bez ZAMENIII Wiber voziloto e na privatno lice bez zameni

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач