Logo

FIAT PUNTO 1.2 8V 1.2 16V 1.9JTD DELOVI

Број на оглас: 3491114 | Објавен на: 26.09.2020, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.2 8V
1.2 16V
1.9 JTD
IMA SE STO VI TREBA

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач