Logo

Plac vo radovis

Број на оглас: 3491169 | Објавен на: 29.03.2020, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava plac vo Radovis 500m2 na ubava lokacija pogdno za kuka vikendica.
Moze i zamena za vozilo samo Audi, BMW I Mercedes
Tel. 078445616

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач