Logo

Audi a6 4g aluminiumski bandazi 17

Број на оглас: 3491190 | Објавен на: 20.08.2020, 01:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 7.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 17

Цена: 240 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


071 604 239 viber
Originalni aluminiumski bandazi za audi a6 4g 2014 godina 225 55 17 m+s mnogu dobar profil imat gumite vozeni se okolu 5000 km

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач