Logo

Originalni aluminiumski bandazi za BMW

Број на оглас: 3491198 | Објавен на: 18.02.2020, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7J

Дијаметар: 16

Дијаметар на дупка: 120

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 60 €

70 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


071 604 239 viber
Originalni bandazi za BMW 5x120 vo extra sostojba bez gumi

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач