Logo

Valjak 5t

Број на оглас: 3491278 | Објавен на: 21.02.2020, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam valjak 5t

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач