Logo

Mikrofon Beyerdynamic Opus 29 S

Број на оглас: 3491462 | Објавен на: 03.06.2020, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Половен, целосно функционален, микрофон со жица.
Оригинален држач за микрофонот со мал и голем навој.
Нов кабел Alpha audio со должина од 9 метри.

 Христо

Потврден огласувач