Logo

Jaguar XF - type 2009 god. 152 KW

Број на оглас: 3491514 | Објавен на: 30.03.2020, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: XF

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 152 kw / 207 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е технички и каросериски перфектно со солидни гуми и преубав ентериер.
тел за контакт
071441444
078213333

Огласи од: Darko Pavlovski

Darko Pavlovski

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Darko Pavlovski

Потврден огласувач