Logo

Ratkapni kako novi 15 "

Број на оглас: 3491520 | Објавен на: 01.04.2020, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 6.5J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat ratkapni skoro novi vozeni necel mesec 15 '' se prodavaat poradi prodaeni celicni bandazi

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Opel

Потврден огласувач