Logo

WV PASSAT 2.0 benzin

Број на оглас: 3491698 | Објавен на: 21.02.2020, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 147 kw / 200 ks

Цена: 2.550 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Uvoz:18:01:2020 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Passat benzin
God:2006
Tip top
200 ps
Alltomatik
Fulloprmea
Pali vozi kolla
Bezz zamena

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Vullnet

Потврден огласувач