Logo

Citroen C4 Grand Picaso 1.6 HDI, 2007, 7 sed,STAKLO

Број на оглас: 3491908 | Објавен на: 22.09.2020, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Grand C4 Picasso

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen C4 Grand Picaso 1.6 HDI,
So 7 sedista, mnogu dobro socuvana kola.
Full oprema se si raboti na kolata.

Plateni site davacki do registracija.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Tale

Потврден огласувач