1 / 12
Ford Fusion 1.6 TDCI, 2005, STAKLO, ekonomicno
3.190 €
03.03.2021 14:22

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Ford Fusion 1.6 TDCI, 2005.
Kolata e vo odlicna sostojba kako na slikite.
Full oprema.

Plateni site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tale
Потврден огласувач
075837360
Испрати Е-маил до огласувачот