Logo

Gollf..V..19.tdi.2007.g

Број на оглас: 3491914 | Објавен на: 21.02.2020, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran cella godina.
Perva registracija.

20.01.2020.godina
Uvezen.od Germanija🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Komplet opremen
Vo odlicna sostojba
Tel.070906318.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Nuran

Потврден огласувач