Logo

Opel Corsa dizel 2003

Број на оглас: 3491973 | Објавен на: 08.04.2020, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Corsa 1.7 DTI 2003 godina vo dobra sostojba.Klima,dobri zimski gumi ..moze zamena za kola do 500-600 evra so vasa doplata.
TEL.ZA KONTAKT 077 766 330

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач