Logo

PLAC NAD PARKOT

Број на оглас: 3492213 | Објавен на: 20.09.2020, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5600 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gradezno zemjiste nad gradskiot stadion.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач