Logo

MED, MATICEN MLEC, PROPOLIS, POLEN

Број на оглас: 3492301 | Објавен на: 19.09.2020, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Prodavam prirodni pcelni proizvodi:
- livadski med,
- maticen mlec,
- propolis kapki i
- polen.
Imam i kristaliziran med.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Tihomir

Потврден огласувач