1 / 3
Vaga
10.000 МКД
15.06.2021 19:34

Прилеп / Прилеп

Се продава вага од 300кг и тегови.
Вагата е исправна и сервисирана.
Информации на
Тел 075 317 320

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
075317320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам