Logo

Mercedes E220CDI Elegance

Број на оглас: 3492627 | Објавен на: 14.02.2020, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 5.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata ima kompeten servis,smenet rebrasti,novi armortizeri zadni,4 novi gumi zimski+2 letni novi 2019 kupeni,registrirana+zelen karton do 22.07.2020,full oprema...

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ile