Logo

Ford Tranzit Connect 1.8 tdci 2007 god, 66kw

Број на оглас: 3492690 | Објавен на: 13.08.2020, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Transit

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo perfektna sostojba.
Tel za kontakt
071441444
078213333

Огласи од: Darko Pavlovski

Darko Pavlovski

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Darko Pavlovski

Потврден огласувач