Logo

Audi A3 sportback 1.9 TDI

Број на оглас: 3492713 | Објавен на: 24.02.2020, 01:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.199 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 sportback 1.9 TDI 105 ks
Dva orginal kluca
So perfektna sostojba
Poveke informacii na 071 372 057

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач