Logo

KUPUVAM ZASTAVA 750/850 FICO

Број на оглас: 3492860 | Објавен на: 27.05.2020, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 750

Година: 1980

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kupuvam fico vo bilo kakva sostojba plakam kes

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 ?

Потврден огласувач