Logo

KIA ProCeed

Број на оглас: 3492906 | Објавен на: 20.02.2020, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Pro_cee'd

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Novo vozilo ne uvezeno so plinski ured ekonomicno novi zimski gumi registriran servisiran so zelen karton

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач