Logo

Motokultivator kultivator honda f420 freza

Број на оглас: 3492911 | Објавен на: 17.02.2020, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba,moze da se vidi i proba.moze da se prati po kargo tel 070 235 054

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач