Logo

Kompresor za komora/Компресор за комора (мотор/motor)

Број на оглас: 3492917 | Објавен на: 01.08.2020, 23:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Продавници, Трговија / Месарница

Вид на оглас: Се продава


Nov ne upotrebuvan kompresor za komora
MANEUROP
LT100HW4VE

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач