Logo

Se prodava stan vo centarot na Ohrid odma pozadi sudot

Број на оглас: 3492926 | Објавен на: 28.03.2020, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 53 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2012

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Dimitar Vlahov br.13/7

Цена: 60.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dvosoben stan vo strogiot centar na Ohrid odma pozadi sudot,istocno orientiran.Vkupna povrsina na stanot 53m2 od koi 2m2 e balkon.
Vo stanot voopsto ne e ziveeno,koristen e kako deloven prostor.
Raspored:koj vodi kon:trpezarija dnevna i kujna,banja i spalna soba.
Sovremena gradba.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач