Logo

MERCEDES C200 CDI

Број на оглас: 3493358 | Објавен на: 24.06.2020, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C200 2008 g. donesen od Germanija pred 2 god. registriran do 10-2020g.redovno servisiran ,garaziran.so dva para bandasi i letni i zimski gumi.
Vo odlicna sostojba funkcionira besprekorno.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач