Logo

Se prodava elektricna pila so visoka racka

Број на оглас: 3493628 | Објавен на: 13.09.2020, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Pilata e malku koristena.dolzina na secenje od 2.6m-3.1m .dolzina na Mac 20cm

 oglas

Потврден огласувач