Logo

Audi A4 1.9Tdi 96kw-03 BG TABLI

Број на оглас: 3493728 | Објавен на: 05.07.2020, 07:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi a4 1.9 Tdi 131 ps 6 brzini kompletno servisirano od oprema poseduva fabricen xenon elektricni sedista kozen trokrak volan klimatronik audi concert radio so sarzer za 6cd komplet novo podvozje amortizeri prednica i promenet set na 179.000 dva kluca servisna
078697756 Viber Whats up

 Валандово

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач