Logo

Golf 5 1.9TDI

Број на оглас: 3493799 | Објавен на: 23.05.2020, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.600 €

3.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9tdi 90ks.
2005god.
Registriran i servisiran cela godina i so novi gumi.
Bez zameni!
Info na tel. 077 974 210

 Крива Паланка    Општина:Ранковце

Прати Е-Маил

 Cako

Потврден огласувач