Logo

Plac na mnogu ubava lokacija na vlezot vo Radishani

Број на оглас: 3493844 | Објавен на: 24.02.2020, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot e 3000 m2 I go delime, na mnogu ubava lokacija so dve ulici 300 merta od glavnata ulca

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 123556789

Потврден огласувач