Logo

ВЕДНАШ ВСЕЛИВА КУЌА

Број на оглас: 3493854 | Објавен на: 09.04.2020, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 270 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 1995

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Никола Тесла бр.81

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на ул.Никола Тесла бр.81 на главна улица, двоспратна поткровје со дворно место со вкупна површна од 368 m2, со изолација ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.
Куќата располага со помошни објакти гаража и гаража настрешница за моторно возило, своја бушотина за вода и соларен систем за топл вода, мал подрум и по 3 соби на секој спрат со засебни тараси 5 на број.
Цена по договор
Телефон за контакт 078 291 781 секој ден до 16 часот

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Оглас

Потврден огласувач