Logo

FIAT CROMA 1.9 JTD

Број на оглас: 3493914 | Објавен на: 30.06.2020, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Croma

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT CROMA 1.9 JTD,150 KS
2005 GODINA
AUTOMATIC
KOZHA
REG.6.2020
INFO NA TEL:070340089

 Ljubisha

Потврден огласувач