Logo

Xiaomi Redmi Note 4

Број на оглас: 3493946 | Објавен на: 03.04.2020, 19:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: XIAOMI REDMI NOTE 4

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


KONTAKT TEL....072223777..NIKOLA..Telefonot e maksimalno socuvan so zastiti od napred i nazat komplet kutija....TEL ZA KONTAKT....072223777 NIKOLA

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач