Logo

Baram rabotnici

Број на оглас: 3493984 | Објавен на: 22.02.2020, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Производство, Индустриски професии

Пол : Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se baraat rabotnici za vo proizvodstvo na zicani proizvodi.
Plata po dogovor
Telefon za kontakt 075 211 738

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач