Logo

Вага

Број на оглас: 3494382 | Објавен на: 23.03.2020, 18:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава вага од 300кг и тегови.
Вагата е исправна и во одлична состојба.
* Информации на
Тел 075 317 320

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач