Logo

Alfa plam 90

Број на оглас: 3494479 | Објавен на: 01.08.2020, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Ispraven sporet parno na drva vo izpravna sostojba. Kontakt telefon 078288250 Koljo

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач